Saftirik Greg’in Günlüğü 2: Rodrick Kuralları izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
5.3 IMDB Puanı 1 Yorum 5,311 Görüntülenme

Saftirik Greg’in Günlüğü 2: Rodrick Kuralları izle

Saftirik Greg'in Günlüğü 2: Rodrick Kuralları izle 2022 Disney Plus filmini TR Dublaj 1080p, 720p naklen ğcretsiz kalite de full HD görüntü kalitesiyle izle film izlett üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Yeni okul yılının başlamasından kısa süre önce Greg’in ailesi, Manny ile birlikte bir hafta sonu gezisine çıkmıştır. Evlerinin boş olması nedeniyle Rodrick, Greg’e bir parti yapacaklarını söylemiş ve bunun ardından Greg yardım için Rowley’i çağırmıştır. Ancak Greg ve Rowley’in parti hazırlıkları yaptığı sırada Rodrick, öylece oturmuş ve bu ikilinin iş yapmasını izlemiştir.

Aynı zamanda Rodrick, onları bodrum katına kilitlemiş; Greg ise Rodrick’in parti düzenlediğini anne ve babasına söyleyebilmek için partinin fotoğrafını çekmiştir. Bunun ardından Rodrick’e şantaj yapan Greg, anne ve babasına partiten bahsetmemesi karşılığında; Rodrick’in nasıl böyle olduğunu öğrenmek ister. Ebeveynlerine yakalanmamak için başka çaresi olmayan Rodrick, en sonunda Greg’e Rodrick Kuralları’ndan bahsetmeye başlar. Ancak bu sırada ortaya bir sırrın çıkmasıyla birlikte araları yeniden bozulan iki kardeş, yeniden bir arada yaşayıp iyi anlaşmayı başarabilecekler midir?
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  Yayın Tarihi:

  02 Aralık 2022

  Senaryo:

  Jeff Kinney, Kathleen Shugrue

  Yorumlar (1)

  >