Sirk Şamatası – Cirkus
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 361 Görüntülenme

Sirk Şamatası – Cirkus

Cirkus, küçük bir kasabada yaşayan Sam ve ailesinin hikayesini konu alan bir dram filmidir. Sam, çevresindeki insanların onu ötekileştirdiği ve zorlaştırdığı bir ortamda büyümektedir. Ailesiyle birlikte yaşadığı küçük kasabada, Sam’in hayalleri ve yaşam tarzı çevresindeki insanlar tarafından anlaşılamamaktadır. Sam, babasının küçük bir sirkte çalışmasının ardından, sirk için bir performans sahnesi oluşturmak ister. Sam, sirkteki çalışmalarının arkasına saklanmak için sirkteki arkadaşlarından destek almaya başlar. Arkadaşlarının desteğiyle, Sam’in hayalleri gerçek olmaya başlar.

Sam, sirkteki arkadaşlarıyla birlikte çalışmaya başladığında, ailesi onu desteklemektedir. Ancak, Sam’in çevresindeki insanlar onun hayallerini anlamamaktadırlar. Çevresindeki insanlar, Sam’in sirkte çalışmasına ve hayallerine karşıdırlar. Sam, çevresindeki insanların baskısına karşı koymak için, çalışmalarını arkadaşlarıyla birlikte arttırmak zorunda kalır.

Sam, sirkteki arkadaşlarının desteğiyle, küçük kasabada bir sirk oluşturmaya başlar. İnsanlar, Sam’in sirkteki performanslarının güzelliğinden ve onurunun gücünden etkilenir ve sirk samimiyeti duyarlar. Sam, insanların olumlu tepkilerine rağmen, çevresindeki insanların ötekileştirmesine ve ona karşı oluşturulan baskıya devam eder.

Circus, Sam’in sirkteki hayallerini gerçekleştirmesinin güzel bir hikayesi olarak sunulmaktadır. Film, Sam’in karşı koymasına ve çevresindeki insanların kendisine karşı oluşturdukları baskıya karşı direnmesine odaklanmaktadır. Film, Sam’in hayallerinin gerçekleştiğini ve çevresindeki insanlar tarafından anlaşılmaya başlandığını göstermektedir.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Cirkus

  Yayın Tarihi:

  23 Aralık 2022

  Senaryo:

  Sanchit Bedre, Vidhi Ghodgaonkar, Yunus Sajawal

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >