the mother
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
441 Görüntülenme

the mother

the mother filmi güncel 1080p tek parça izle türkçe dublaj yada altyazılı olarak full hd izle yüksek kalitede sinema keyfini 4k izle tek part 720p-izle

The Mother, 2023 yapımı bir dram filmidir. Filmin konusu, hayatının sonlarına doğru olan bir anne olan May'in çevresindeki insanların yaşamlarının ona nasıl etkilediğini anlatmaktadır. May'in hayatı, onu çevreleyen insanların arasında etkisini arttıran değişikliklerle harmanlanmıştır. May, özellikle kızı ve torunuyla arasındaki ilişkiyi yeniden inşa etmeye çalışmaktadır. Aynı zamanda, kızının ilişkileri ve kariyeriyle ilgili olarak ona yardım etmeye çalışır.

May, çalıştığı aktüerlik işinden emekli olmuştur. İşinden emekli olunca, evinin önünde bir bahçe düzenlemek ve temizlemek için zaman ayırmaktadır. Bahçesinde, çevresindeki insanların kendine güvenlerini artırmasına ve daha güçlü bir iletişim kurmasına yardımcı olan bir ortam oluşturmaktadır. May, aynı zamanda arkadaşlarıyla arasındaki ilişkileri güçlendirmeye çalışmaktadır.

May’in çevresindeki diğer insanların hayatları da, May’in hayatıyla etkileşim halindedir. Kızının evlilik problemleri nedeniyle, May’in arkadaşlarıyla arasındaki ilişkileri zorlaşmaktadır. Aynı zamanda, torununun kariyeriyle ilgili olarak May, torununa yardım etmeye çalışmaktadır. Kızının hayatına etkisiyle, May’e yakın arkadaşlarının ilişkileri de değişmektedir.

The Mother, May'in hayatının sonlarına doğru olan son günlerinde, çevresindeki insanların ona nasıl etkilediğini ve hayatının sonlarında ne kadar değerli bağlar kurabildiğini göstermektedir. May, hayatında çok değerli bağlar kurmuş ve çevresindeki insanların hayatlarını etkilemiştir. The Mother, çevresindeki insanların bağlarının kalıcı olup olmadığını, May'in hayatının sonlarında ne kadar önemli olduğunu ve hayatının sonlarında ne kadar değerli bağlar kurabildiğini göstermektedir.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Mother

  Yayın Tarihi:

  12 Mayıs 2023

  Senaryo:

  Andrea Berloff, Peter Craig, Misha Green

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >