Öldürme Ritüeli The Ritual Killer
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.2 IMDB Puanı 421 Görüntülenme

Öldürme Ritüeli The Ritual Killer

Öldürme Ritüeli The Ritual Killer filmi güncel 1080p tek parça izle türkçe dublaj yada altyazılı olarak full hd izle yüksek kalitede sinema keyfini 4k izle tek part 720p-izle

The Ritual Killer, 2023 yılında çekilecek bir korku filmidir. Filmin konusu, bir grubu insanın kasabanın ormanlarındaki kötü niyetli büyük bir kurban törenini aramaya gittiği zamandır. Grubun amacı, kasabayı kötü niyetli bir güce karşı korumaktır. Ancak, kasaba sakinlerinin gerçek anlayışını bulmak için, öncelikle büyük bir kurban törenini bulmaları gerekir.

Kurban töreni, bazılarının açıklamasına göre, kasabaya iyi niyetli güçlerin törenini arıyorlar. Ancak, tören yakınındaki ormanın gizemli büyüsüne ve uyarılarına rağmen, grubun kötü niyetli güçleri arama arzularıyla başlar. Grup, törenin üzerinde zaman geçirdiğinde, kötü niyetli güçlerin varlığının farkına varır.

Grup, kötü niyetli güçlerin kurban törenini bulmak için ormana girdiğinde, kasaba sakinlerinin başına gelen kötü şeylerin nedeni olduğunu anlar. Grup, bu güçleri ortadan kaldırmak için, ormanın gizemli büyüsünü ve sırlarını çözmeye çalışır.

Grup, kötü niyetli güçleri ortadan kaldırmak için, ormanın sırlarını çözmek zorunda kalır ve kötü niyetli gücün kurban töreniyle bağlantısını araştırır. Grup, kurban töreniyle ilgili olan gerçekleri keşfeder ve kötü niyetli gücün ortadan kaldırılmasını sağlamaya çalışır. Grup, ormanın gizemli büyüsünün arkasındaki gerçeği ortaya çıkarır ve kötü niyetli gücün sonunu getirir.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Ritual Killer

  Yayın Tarihi:

  10 Mart 2023

  Senaryo:

  Joe Lemmon, Francesco Cinquemani, Giorgia Iannone

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >