The Story of My Wife – Karımın Hikayesi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 394 Görüntülenme

The Story of My Wife – Karımın Hikayesi izle

The Story of My Wife - Karımın Hikayesi izle 2021 filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.


film konusu: Storr adında bir deniz kaptanı aynı zamanda arkadaşı olan alaycı Herr Blume (Josef Hader) ile Paris'te lüks bir kafede oturmaktadır. Blume, Storr'a evliliğin yük gemisi kaptanının mutluluğu için iyi bir seçenek olacağını önerir. Storr şaka yollu bir şekilde kafeye girmek için sıradaki kızla evleneceğini söylüyor. Neyse ki onun için o kadın Lizzy’dir. Sakallı Storr gelip onunla evlenmek istediğini söylediğinde şık bir giyiniş tarzı olan Lizzy biraz şaşkın hisseder. Şakacı bir şekilde teklifi kabul eder. Daha sonra ise konuşma bir türlü bitmek bilmez ve uzun bir tanışma günü olur.

Daha sonra ise ikili birbirini çok iyi şekilde tanımaya başlar ve bu sırada diğer taliplerin hepsini reddederler. Bundan sonra ise sonunda evlilik kararı alır ve evlenirler. İkilini düğün gecesi dünyada ki her şeyden daha güzel bir şekilde geçer fakat bu özel gecenin ardından deniz kaptanı uzun bir yolculuğa çıkması gerektiğini söyler. Gecenin tüm zevki de burada biter.

Storr, toplum içindeyken pek rahat değildir ve gemiye geri döndüğünde, bir kez daha güçlü, sessiz tip olabilir. Tek sorun, kafasındaki düşünceleri kontrol edememesidir. Paris'te oldukça güzel bir dairede yaşayan karısının, arkadaşı yazar Dedin ile bir ilişkisi olduğuna kendini inandırır. Bu inandırma sürecinden sonra Storr için çok acılı bir süreç başlamaktadır. Elinden hiçbir şey gelmeden ve hiçbir kesinlik bilmeden kendisini inandırmış olduğu bu aldatılma hikayesinin içinden bir türlü çıkamaz ve denizin ortasında kendini git gide dipe çektiği acılı süreç onun için hayatta yaşadığı en büyük zorluklardan biri olmaya başlar. Daha sonra ise Paris’in bu çalkantılı hayatından uzaklaşmak isteyen Storr, Hamburg’a taşınmak ister ve olaylar gelişmeye başlar. Aklında sürekli bulunan boynuzlanma senaryoları canlanırken Storr kendine her seferinde engel olmaya çalışmaktadır. Bu hikayelerin sürekli olarak aklında canlanmasının altında yatan sebeplerden en büyüğü ise Storr’un daha önceden sahip olduğu kız ardaşıdır.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Story of My Wife

  Yayın Tarihi:

  23 Sep 2021

  Senaryo:

  Ildikó Enyedi, Milán Füst

  Ödüller:

  1 ödül & 4 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >