The Wonder – Mucize (2022) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 622 Görüntülenme

The Wonder – Mucize (2022) izle

The Wonder - Mucize izle 2022 Netflix filmini TR Dublaj 1080p, 720p naklen ğcretsiz kalite de full HD görüntü kalitesiyle izle film izlett üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Lib Wright tarihler 1862 yılını gösterdiğinde genç ve güzel bir İngiliz hemşire olarak İrlanda’nın oldukça kırsal ve ıssız bir bölgesine göreve gitmiştir. Fakat genç hemşire Lib’in bu sefer ki görevi bir salgın, amansız bir hastalık ya da herhangi bilinen nedenlerden ötürü değildir. Lib aldığı emirler hem şoka uğramış hem de bu gelen haberlere inanamayarak İrlanda’nın kırsal köyüne gitmiştir.

Lib’e gelen emre göre bu köyde genç bir kız yaşamaktadır ve bu genç kız söylenenlere göre aylardır tek bir lokma yemek dahi yememiştir. Anna O'Donnell ismindeki bu genç kız rivayete göre artık azizedir. Anna O'Donnell’in namı o denli büyümüştür ki, artık bu kızı görmeye hacılar, din adamları ve herkes uzak diyarlardan gelmeye başlamıştır.
Lib köye gittiğinde ve bu kızı gördüğünde sadece bu kızı sürekli gözlemlemesi ve rapor tutması gerekmektedir. Fakat Lib her ne kadar bir inanan olsa da aynı zamanda da bir bilim insanıdır ve başta bu genç kıza bir şarlatan olarak bakmaktadır. Fakat zamanla gerçekten de genç kızın hiçbir şey yemediğine şahit olan Lib artık ne düşüneceğini bilemez haldedir.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Wonder

  Yayın Tarihi:

  16 Kasım 2022

  Senaryo:

  Alice Birch, Emma Donoghue, Sebastián Lelio

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >