Yakuza Prensesi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 352 Görüntülenme

Yakuza Prensesi izle

Yakuza Prensesi (Yakuza Princess) 2021 Filmi Full HD Türkçe Dublaj izle Film, anne ya da babasını bilmeden büyüyen ve hayatını kılıç ustası olmaya adamış genç bir kadın olan Akemi’nin hayatını konu almaktadır. Akemi tam hayatı hakkındaki gerçekleri büyük babasından öğrenme zamanı geldiğinde, büyükbabasının ölmesi üzerine ailesi hakkındaki gerçekleri öğrenme hayali de yok olmuştur.
Akemi çok üzgündür ve ustasına sürekli olarak ailesi hakkında bilgi alabilmek için baskı yapmaktadır. Ancak ne ustası ne de çevresindekiler Akemi’nin ya da ailesinin kim olduğu hakkındaki gerçekleri ona söylemezler. Ama Akemi’nin hayatına hafızasını kaybetmiş olan genç bir adam girdiğinde, Akemi için gerçeklere açılan kanlı ve savaş dolu bir kapı da açılmış olur.
Akemi’nin hayatına ansızın giren Shiro hiçbir şey hatırlamamaktadır ancak kaderinin Akemi ile bir olduğunu söylemektedir. Akemi bu yabancı ile birlikte ailesini bulma cesaretini de kazanır. Ailesini araştırmaya başlayan Akemi tek tek tüm dostları gezer, büyükbabasının arkadaşlarına kadar giden ve yardım isteyen Akemi sonunda ona yanıt vermeye başlayan birilerini bulduğunda kendisi hakkındaki korkunç gerçeği de öğrenir.
Akemi bir Yakuza’dır ve aslında Akemi son kalan Yakuza’dır. Babası bir Yakuza lideri olan ve bir doğum günü partisinde tüm ailesinin katledildiğini ve son an da kendisini birilerinin koruyup katliam alanından kaçırdığını öğrenen Akemi, o an da intikam ateşiyle dolar. Akemi bazı ipuçlarını takip edip tüm gerçekleri daha detaylıca öğrendiğinde onun için çeteler arası savaşta başlamış olur. Son kalan Yakuza olarak babasının onurunu kurtarması gereken Akemi’nin yanında sadece Shiro vardır. Bu sırada Akemi’nin kim olduğunu öğrenen rakip çeteler de harekete geçmek üzerelerdir. Şu ana kadar onun yaşadığını bile düşünmeyen rakip çeteler onun ölmesi ve Yakuza klanının yok olması için her şeyi göze almışlardır. Akemi böyle büyük bir savaşa girmek için yeterince büyük bir kılıç ustası olabilmiş midir? Akemi bir Yakuza olarak mı hayatına devam edecektir?
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Yakuza Princess

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >