Boğa Boğa
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
508 Görüntülenme

Boğa Boğa

Boğa Boğa filmi güncel 1080p tek parça izle türkçe dublaj yada altyazılı olarak full hd izle yüksek kalitede sinema keyfini 4k izle tek part 720p-izle

Boğa Boğa, Netflix'in 2023 yılında arasında çıkması planlanan bir drama filmidir. Film, küçük bir köy olan Boğa Boğa'da geçen bir masalın macerasını anlatıyor.

Hikayede, köyün genç bir bekçisi olan Kaya, bir gün büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır ve köyün kaderini değiştirmeye karar verir. Kaya, köyünde bulunan büyülü bir ağacın köyün tüm sakinlerine büyülü güçler vermesini sağlamasını ister. Bunu gerçekleştirmek için, Kaya köyüne ait kutsal toprağa köyün büyücüsü tarafından korunan canavarın çağrısına cevap vermek zorunda kalır.

Kaya, köyün koruyucu canavarını yenebilmek için büyülü bir silahı bulmak için ona eşlik eden diğer bekçilerle birlikte, uzakta bir adaya gider. Kaya, adada bulunan tüm sırları çözerek köyünü koruyabilir, ancak bu zorlu macerada çoğu zaman kendisi ve arkadaşlarının hayatını tehlikeye atacak tehlikelerle karşılaşacaktır. Kaya, köyünün koruyucu canavarının gücünü yenerek köyünün kaderini değiştirebilir.

Boğa Boğa, çocuklar ve gençler arasında büyük ilgi uyandıracak, kaliteli dramı, muhteşem müzikleri, komik diyalogları ve hareketli film karakterleriyle büyüleyici bir macerayı anlatacak. Film, izleyicilere muhteşem bir maceranın, kahramanlık ve cesaretin önemini öğretmeyi amaçlıyor.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Chokehold

  Yayın Tarihi:

  21 Nisan 2023

  Senaryo:

  Hakan Gunday

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >