Champions
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
313 Görüntülenme

Champions

Champions filmi güncel 1080p tek parça izle türkçe dublaj yada altyazılı olarak full hd izle yüksek kalitede sinema keyfini 4k izle tek part 720p-izle

2023 yapımı Champions filmi, efsanevi bir basketbol antrenörünün farklı kültürlerden gelen özgür düşünceli gençleri bir araya getirerek çok kültürlü bir basketbol takımı oluşturmasını anlatan edebi bir dramdır.

Film, Los Angeles’ta yaşayan efsanevi basketbol antrenörü Danny O’Shea (Robert De Niro) tarafından yönetilen bir okul basketbol takımının hikayesini anlatıyor. Danny, takımının yetenekli ama karmaşık bir grup gencinin kendilerini kabullenmede ve özgürce hayatlarını yaşamalarına yardımcı olmaya çalışıyor.

Danny, takımının düşüncelerini ve fikirlerini özgürce ifade etmesini destekler. Öğrenciler arasında, İngiliz, Japon, Brezilyalı, İtalyan ve Meksikalı gibi farklı kültürlerden çocuklar bulunmaktadır. Bu çocukların farklı kültürlerinden kaynaklanan farklı değer yargıları ve kuralları var.

Danny, bu çocukların farklı kültürlerinden kaynaklanan kurallar arasındaki güçlükleri aşmalarını sağlamak için çok çalışıyor. Öncelikle, takımın oyuncularının kendilerini kabullenmesini ve diğerlerinin farklı kültürlerini kabullenmesini sağlamak için çaba sarf ediyor.

Danny, takımının özgür düşünceleri ve farklı kültürlerinden kaynaklanan farklılıklarının ve yeteneklerinin kullanılmasını teşvik ediyor. Böylece, takımının farklı kültürlerinden gelen özgür düşünceli gençleri bir araya getirerek çok kültürlü bir basketbol takımı oluşturuyor.

Danny, takımın yeteneklerinin sınırlarını zorlamasını ve çok kültürlü bir takım olarak ön plana çıkmalarını sağlamaya çalışıyor. Bunu yaparken, takımın özgür ruhlu, çok kültürlü ve çok yönlü oyuncularının kendilerini ifade etmesini ve özgürce hayatlarını yaşamalarını destekliyor.

2023 yapımı Champions filmi, çok kültürlü bir toplumda yaşamak için ne gibi çabaların gerektiğini ve bunu nasıl başarabileceğimizi anlatan edebi bir dramdır.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Champions

  Yayın Tarihi:

  10 Mart 2023

  Senaryo:

  Javier Fesser, David Marqués, Mark Rizzo

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >