Kara Kutu – Boîte noire (2021) izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.4 IMDB Puanı 596 Görüntülenme

Kara Kutu – Boîte noire (2021) izle

Kara Kutu - Boîte noire izle 2021 Netflix filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Kara Kutu film konusu Matthieu adındaki uçak kara kutu analisti gencin yeni atandığı olayla ilgili vardığı şüpheleri sonucu üslerine karşı gelmesini ve yaptığı analizi yeniden tekrarladıktan sonra yaşanan olayları ele almaktadır.

Kara Kutu Türkçe dublaj full filmi izle Matthieu uçaklar düştüklerinde kara kutu denen ve kazanın gerçeklerinin saklı olduğu aletleri inceleyen bir analisttir. Matthieu son olayda kara kutuyu incelerken bu olay bir sebepten dolayı bazı yetkililerce sonlandırılmaya çalışılmaktadır. Matthieu her ne kadar kara kutuyu daha detaylıca incelemesi gerektiğini söylese de patronu tarafından işi hızlıca kapatması istenir. Fakat Matthieu kara kutuyu dinlerken bazı ses hatalarına rastlar ve bu durum Matthieu’un kara kutuda bir sorun olduğunu ya da kara kutu ile oynanmış olabileceği şüphesine kapılmasına neden olur. Bir an önce kara kutuyu teslim etmesi gereken Matthieu, kara kutuyu yeniden dinlemeye karar verir. Bu defa ki analizi ise Matthieu’un hayatının değişmesine neden olacaktır! Matthieu üslerine rağmen bulduğu gerçekleri yetkililerle paylaşacak mıdır? Yoksa bu unutulması gereken türden olaylardan mıdır?
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Boîte noire

  Yayın Tarihi:

  08 Sep 2021

  Senaryo:

  Nicolas Bouvet-Levrard, Yann Gozlan, Jérémie Guez

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >