Kuluçka – Hatching izle
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (1)
6.8 IMDB Puanı 511 Görüntülenme

Kuluçka – Hatching izle

Kuluçka - Hatching izle 2022 filmini TR Dublaj 1080p, 720p naklen ğcretsiz kalite de full HD görüntü kalitesiyle izle film izlett üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

film konusu: Tinja henüz on iki yaşında olmasına rağmen annesinin internet için kurduğu ve mükemmel görünen aile imajını bir arada tutmak için uğraşmaktadır. Annesi sürekli Tinja’dan daha iyi olmasını istemekte ve daha da mükemmel olabilmesi için ona korkunç bir baskı uygulamaktadır. Kuluçka türkçe dublaj izle Günlerden bir gün yine annesi ailece bir video hazırlarken içeriye giren bir karga annenin vlogger videosunu yarıda böler. Tinja küçük kuşu yakalar ve onu sarar ve annesine verir ancak annesi videosunun yarıda kaldığı için kuşun kafasını ezerek onu Tinja’nın gözü önünde öldürür.

Bu olayın etkisini atlatamayan Tinja ise ormanda bir yürüyüşe çıkar ve kafasını dağıtmak ister. İşte bu sırada Tinja bir kuş yuvasının içinde küçük bir yumurta bulur. Tinja annesinin öldürdüğü kuşun bu yumurtanın annesi olduğunu düşünür ve onu yapayalnız görünce de yumurtaya kendisi bakmaya karar verir. Tinja yumurtayı alır ve yatağında saklamaya başlar. Onunla konuşan ve onu sıcak tutan Tinja ona sonuna kadar bakacağına sürekli söz vermektedir. Fakat tuhaf bir şekilde yumurta kırılmak yerine gün geçtikçe büyümeye başlar ve Tinja’nın onu saklaması da giderek zorlaşmaktadır. Ancak bir gün hiç beklemediği bir anda yumurta kırılır ve içinden Tinja’nın hiç tahmin etmediği bir yaratık çıkar. Kuluçka altyazılı izle Buna rağmen Tinja yaratığa söz verir ve ne olursa olsun onun yanından ayrılmaya dair yemin eder. Artık Tinja bu yaratığı beslemeye ve büyütmeye başlamıştır.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Hatching

  Yayın Tarihi:

  04 Mart 2022

  Senaryo:

  Hanna Bergholm, Ilja Rautsi

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >