Sweetwater
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
357 Görüntülenme

Sweetwater

Sweetwater filmi güncel 1080p tek parça izle türkçe dublaj yada altyazılı olarak full hd izle yüksek kalitede sinema keyfini 4k izle tek part 720p-izle

Sweetwater, bir western tarzı drama filmi. Geçtiğimiz yüzyılın ortalarında Baton Rouge, Louisiana'da geçmektedir. Film, genç Anne'sinin trajedisinden sonra çizgisini takip eden bir çiftin hikayesini anlatıyor.

Anne, bir bebek sahibi olmak istiyor, ancak bebekleri olmamasına rağmen hayatının bir parçası haline geliyor. Suçluydu ve huzursuzluk içinde yaşıyordu. Yine de, hayatının sürpriz bir köşesinde, kendisini sürpriz bir yanına yönlendiren bir kadın olan Sweetwater'i aramaya devam ediyor.

Sweetwater'in kendisi, hikayesinin daha net bir şekilde anlaşılması için bir ormanda yaşayan gizemli bir kadındır. Çok geçmeden, Anne, Sweetwater'in kendisi hakkında daha fazla öğrenmek için onun ardındaki gizemi çözmeye başlar. Sweetwater, Anne'yi kendi köyüne götürür, ancak bu köyün sıradışı sırlarının arkasındaki cevabı bulmak için Anne'nin cesareti ve direncinin sınanması gerekecektir.

Sweetwater, zorlu bir seyahat sırasında Anne'yi başka bir dünyaya götürecek ve ona kendisinin ne kadar önemli olduğunu öğretecektir. Anne, Sweetwater'in orada yaşayan insanlarının hikayelerini dinleyecek ve onların yaşadıklarını anlayacaktır. Sweetwater, Anne'nin kendi hayatının öneminin farkına varmasını sağlayacaktır. Film, Anne'nin güçlü bir şekilde kendi kaderini kendi ellerine almasının hikayesini anlatıyor.
1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Sweetwater

  Yayın Tarihi:

  14 Nisan 2023

  Senaryo:

  Martin Guigui

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  >